Een grote, ovale spiegel verguld en met ornament bovenaan. – Jordaens N.V. Veilinghuis
Luxury wellness 159x69cm design led spiegel met verwarming (horizontaal of verticaal ophangen) - BVA Auctions - online veilingen
spiegel" met korting - "spiegel" veilingen | VakantieVeilingen.be | Bied mee
spiegel
Spiegel / Trumeau - Clicpublic.be, openbare verkopen in één klik.
Spiegel - gsd-auctions․nl
② Online Veiling: 1x 1000x600mm LED Spiegel MA1060 — Salle de bain | Meubles de Salle de bain — 2ememain
Van Zadelhoff Veilingen & Taxaties
ProVeiling.nl - Nieuwe Veiling met Sanitair van o.a. Grohe en Villeroy en Boch tegen scherpe starttarieven! 🤩 In de veiling o.a. badkamermeubels, douchecabines, fonteinen, kranen en spiegels. Veiling sluit 4 april en
Een paar messingen spiegels met art nouveau voet. – Jordaens N.V. Veilinghuis
Een collectie van 2 ronde spiegels met een arend, Hollywood Regency stijl. 20ste eeuw. (W: 52 x H: 65 cm) | Flanders Auctions