48 delig zilveren bestek, 800 gehalte. Lengte mes: 21 cm. Lengte vork: 18 cm. Lengte lepel: 21 cm. Lengte koffielepel: 14 cm. Totaal gewicht: 2155 gram.
Een bestek voor twaalf personen van 800‰ zilver, bestaande uit grote en kleine vorken, grote en kleine lepels en koffielepels. Eén koffielepel manco. Belgische keuren van Raymond Ruys. – Jordaens N.V. Veilinghuis
Sold at Auction: Verzilverd bestek Christofle in schrijn : 12 lepels, 12 vorken, 12 dessertlepels en soeplepel, jaren' 40
Een verzilverd metalen bestek, bestaande uit twaalf vorken en twaalf lepels. – Jordaens N.V. Veilinghuis
Een collectie zilver bestek en gobelets, o.a. Delheid, 18de eeuw. Bijgevoegd 2 verzilverde lepels. Brutogewicht, 1,130kg. | Flanders Auctions
6-persoons zilveren bestek - Robbe & Berking - model Classic Faden - in houten ladencassette - BVA Auctions - online veilingen
Gero, Zeist - Verzilverd bestek in model Perfection - 43-delig/6-persoons - Nederland, 1952-1975 | VERKOCHT | L. Groenewoud